Zaproszenie na konferencję naukową - zmiana terminu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ODWOŁANIE KONFERENCJI!!! - ZMIANA TERMINU (O DACIE POINFORMUJEMY WKRÓTCE)

Fundacja Centrum Badań i Ochrony Środowiska Człowieka "Habitat" w dniach 10 grudnia 2019 roku ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pt.: „Nowe źródło energii odnawialnej-przyszłością Polski. Naturalny osad denny  (NOD) - lekarstwem na kryzys energetyczny”  

Konferencja dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Głownymi tematami konferencji będzie: „Wytwarzanie ekologicznego biopaliwa z Naturalnych Osadów Dennych w połączeniu z biokomponentami w oparciu o technologie sprzyjające środowisku” oraz „Wytwarzanie środków poprawiających właściwości gleb na bazie naturalnych osadów dennych pozyskiwanych w procesie rekultywacji akwenów wodnych”

Tegoroczna konferencja w Tleniu  to wynik wieloletnich badań i działań interdyscyplinarnych, studyjnych, pracowników naukowych, technicznych o różnych zawodach i wykształceniu których połączyła pasja do ochrony przyrody, ochrony środowiska i jej racjonalnego wykorzystania. Po wieloletnich badaniach doprowadzili oni do stworzenia unikalnej innowacyjnej technologii wykorzystania naturalnych osadów dennych na potrzeby energetyki i innych gałęzi przemysłu. Konferencyjna debata będzie okazją do znalezienia  sposobu na rewitalizację, naturalizację i rekultywację  zanieczyszczonych zasobów środowiska, jego odtwarzanie z równoczesnym pozyskaniem korzyści ekonomiczno – środowiskowych zgodnych z dyrektywami unijnymi szczególnie w sektorze energetycznym. Po wieloletnich badaniach doprowadzili oni do stworzenia unikalnej innowacyjnej technologii wykorzystanie naturalnych osadów dennych NOD na potrzeby energetyki i innych gałęzi przemysłu. Rozszerzenie tego przedsięwzięcia jest możliwe we wszystkich jednostkach samorządowych regionu i nie tylko, do którego stwierdzenia predysponują posiadane badania i materiały. Sposób i metody takiego osiągnięcia powinny zainteresować  środowiska naukowe, samorządowe, a także działające na rzecz ekorozwoju.
 

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KONFERENCJA, BO TU UKSZTAŁTUJE SIĘ NOWE SPOJRZENIE NA ENERGIĘ ODNAWIALNĄ!


Informacje

1. Miejsce i czas konferencji: Hotel i Spa Evita Tleń, ul. Czerska 11, 10 grudnia 2019

2. Zgłoszenie uczestnictwa: Zgłoszenie udziału uczestnictwa następuje poprzez przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa. Karty prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem konferencja tleń)

3. Opłata: 50 zł (I termin - do 25.11.2019), 100 zł (w późniejszym terminie) -  opłata : wyżywienie (lunch), przerwa kawowa, materiały pokonferencyjne. Numer konta: 25 1090 1896 0000 0001 1998 2687.

 

UWAGA! Osoby zainteresowane tematyką wykorzystania Naturalnych Osadów Dennych serdecznie zapraszamy na drugi dzień konferencji w którym odbędzie się prezentacja terenowa.

Organizacja noclegu we własnym zakresie. Przy rejestracji w hotelu Evita na hasło HABITAT  – OTRZYMACIE Państwo RABAT na nocleg.

 

Program konferencji: pobierz

Karta zgłoszeniowa: pobierz

Oferta promocji dla firm i instytucji - pobierz

Ostatnio zmienianywtorek, 12 styczeń 2021 20:07
Nasi Partnerzy:


Fundacja "HABITAT"